1 / 5
Audi A6 2.0tdi
17.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 18:19

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Vo super sostojjba servisirano vo ovlasteni servisi ful oprema registrirana zelen karton ima prostor za cenata .za zamena druga Cena. Moze zamena za audi q5 2.0 TDI od 2012 na gore "

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Robert
Потврден огласувач
072247000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам