1 / 1
Jakna
400 МКД
Цената е фиксна
27.05.2020 04:03

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Jaknata e nova odgovara za 3-4 godinki
cena 400 denari
kontakt 075-819-701

Категорија: Беби и Детски производи / Детска женска облека / >92

Се продава од:

Andrijana
Потврден огласувач
075819701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам