Logo

Plac

Број на оглас: 3602133 | Објавен на: 02.08.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1617 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava plac na glavnata ulica patot golno gorno lisice do servisot sto rasturaat OPEL DELOVI.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач