1 / 6
Машина за гасење на вар/Gasenje na var
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2020 10:07

Штип / Штип

Се продава машина за гасење на вар со голем капацитет.Преносот е со индустриски редуктор на кој што со каишница се поврзува моторче или електричен мотор.
За луѓе од околината од Штип може и целиот бизнис во кој е вклучен базентот заедно со полначки,вага и сл.
Јавете се на Зоран тел.070 675 187

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078824460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам