1 / 3
Se dava pod naem deloven prostor
По Договор
02.09.2020 07:23

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Se dava pod naem 2 delovni prostori 15m2 i 30 m2 na glavna ulica Sv Joakim Osogovski br 20 Kriva Palanka blizina na grackata bolnica /kasarna/ fabrika karpos
Delovnite prostori se so kompletna dukumentacija pvc stolarija struja voda wc

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Христијан
Потврден огласувач
075802605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам