1 / 11
Golf 5 1.4 2008g
4.600 €
Цената е фиксна
27.05.2020 22:31

Дојран / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

GOLF 5 1.4. 2008/09 g
-registrirana na 02.2020g vazi do 02-2021
- ATS za Plin (Lovato)
-sensori
-display
-originalen DVD PLAYER za GOLF 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078239888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам