1 / 12
snimam igri za kompjuter, pc 1, 2, 3, 4 windows xp, 7, 10
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 16:00

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Snimam igri na cd-r i dvd-r verbatim i maxell za windows 98,99,2000, xp, vista, windows 7, 10. Bilo koja igra za kompjuter (pc) sto ja sakate mozam da ja snimam. Pisete mi go imeto na igrata (na sms ili viber) i kje vi kazham za cena.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - GAMES

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

kompjuterski programi, software, softver, licencirani so kra

1000 €

scart скарт konektor za 3 vleza za uredi

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам