1 / 12
Вршиме ископ со 4тонски багер
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 10:12

Гостивар / Гостивар

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, гребење и рамнење на земјени површини,носење и растурање тампон и ваљирање, поставање на шахти, вршиме превос, фрлање на шут и др. За повеќе информации на: 075 332 465 или 076 465 300 Влатко.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070332465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам