1 / 1
Синтисајзер YAMAHA PSR-410
1 €
Цената не е фиксна
05.12.2020 11:23

Штип / Штип

Се продава синтисајзер YAMAHA PSR-410, комплет со сталка.
Tel za kontakt 078608725

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

076668289
Потврден огласувач
078608725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам