1 / 3
Stopovi
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 13:23

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Tип на делови:

Осветлување

Prodavam socuvani stopovi za Fiat Punto. Cena po dogovor. Telefon za kontakt 070/376899

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
070341752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам