1 / 8
SE PRODAVA KUKA 420 M2 HITNO
360.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2020 16:22

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

117

Se prodava Kuka na tri sprata vo mirno maalo na ul:117
Kukata e so dvorno mesto od 420m2 ,a na sekoj sprat ima stambena povrsina od 125m2 + podrum od 150m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Небојша
Потврден огласувач
077806756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам