1 / 2
PRODAVAM MESTO 500M2 vo selo FALISHE
40.000 €
23.07.2020 16:22

Тетово / Тетово

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PRODAVAM PLAC SO POSTOECKA KUKA NA MESTOTO

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Небојша
Потврден огласувач
077806756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам