1 / 4
Plastenici.folii.oranzerii
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2020 21:18

Неготино / Неготино

Se prodavaat oranzerii. 3 po 300m2 i 2 po 216m2. Se prodavaat so kompletna oprema.900e od folija

Категорија: Останато

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
075302067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам