1 / 5
ХаусМајстор / HausMajstor
1 МКД
Цената не е фиксна
21.10.2021 09:47

Штип / Штип

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Оглас за вработување
на ХаусМајстор
на НеОпределено време ,
во Штип.

Плата 18.500 ден.,
плус Осигурување

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ОГЛАСУВАЧ
Потврден огласувач
077530083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам