1 / 3
Sobni vrati
1.000 МКД
Цената не е фиксна
29.05.2020 13:32

Куманово / Куманово

Prodavam 6 sobni vrati bez kasa i edna lizgacka shiber vrata
dimenzii:
85x198
85x195
85x199
85x197
86x200
75x195
102x198 - lizgacka

Moze poedinecno
tel. 070201089

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070201089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам