1 / 8
Dispenzeri / drzaci za hartija i sapunjerki novi
111.111 МКД
Цената не е фиксна
06.07.2022 11:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi
-Dispenzeri za hartieni brisaci za race vo rolna i na livcinja ;
-Dispenzeri za hartija vo rolna so senzor (avtomatski);
-Dispenzeri za toalet hartija vo rolna i na livcinja;
-Sapunjerki za tecen sapun...

Prodazba samo na faktura.

Za podetalni informacii okolu kolicina i cena barajte na 070 222 734
070 222 734
070 222 734

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

amb
Потврден огласувач
070222734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам