1 / 3
,,BАKARNI CEVKI - БАКАРНИ ЦЕВКИ,, - КЛИМАТИЗАЦИЈА
1 €
Цената е фиксна
29.05.2020 14:52

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Бакарни цевки во котур и фитинг за климатизација, НОВИ - по половна цена !!!

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Koki
Потврден огласувач
070870060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам