1 / 3
Prodavam velosiped
1 €
06.12.2022 14:35

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

24 "

Se prodava tocak Totem vo odlicna sostojba koristen 1 godina
Cena po dogovor
Kontakt tel. 072 243 023

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
071263213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам