1 / 7
Delovi za velosipedi
1 €
20.01.2023 16:41

Аеродром / Скопје

ABUS ланец за заклучување 300 ден.
Седишта за велосипед
Разни модели половни донесени
од странство Парче 15 €
SPD LOOK quartz за МТВ педали
Исправни Цена 1200 ден.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Делови за рамот

Се продава од:

milo
Потврден огласувач
076493151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам