Prodavam garnitura dvosed so dve fotelji
14.000 €
29.09.2020 15:09

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova neotpakovana garnitura dvosed so dve fotelji nova e 18000 a ovaa e 14000 070453521

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Marga
Потврден огласувач
070453521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам