1 / 1
ZENSKI VELOSIPED
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 07:59

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

18 "

Големина на рам:

Останато

donesen od svajcarija odlicno socuvan zenski velosiped so novi miselin gumi komplet ispraven so tri brzini

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070572022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам