1 / 1
Smetkovodstvo
1 МКД
30.05.2020 08:36

Скопје Центар / Скопје

➡️ ПАКЕТ СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ ЗА СТАРТ АП И МИКРО КОМПАНИИ ,

Интегрирани услуги со персонализиран пристап за целосна грижа за Вашиот бизнис !

Со потпишување на годишен договор за сметководствени услуги, добивате бесплатен пакет од интернет маркетинг услуги и специјални попусти за :
✔️ Консултантски услуги
✔️ Преведувачки услуги
✔️ Правна заштита
✔️ Обуки за вработени
✔️ Организација на настани

Опис на работи:Водење деловна евиденција, изготвување на сметководствени документи, книжење на банкарски изводи, пресметка на ДДВ, пресметка на останати даноци, изготвување на даночни пријави, изготвување на месечни извештаи за интерни потреби, изготвување на други извештаи пропишани во локалното законодавство, изготвување и книжење на патни налози, евиденција на основни средства и пресметка на амортизација, месечна контрола на документацијата,издадените фактури и остварениот промет, кадровска евиденција, изготвување на завршна сметка, достапност- секојдневно во работното време, даночни совети иконсултации – личен сметководител.

Закажете состанок на контакт тел.: 070 472 562
Ве очекуваме !

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Smetkovodstveni uslugi
Потврден огласувач
070472562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам