1 / 2
Судски превод англиски јазик
1 МКД
Цената не е фиксна
12.04.2023 06:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Овластен судски преведувач по англиски јазик, со заверка со печат за документи потребни за официјална примена. За превод на книги и научни трудови.
Цена по договор.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Нела
Потврден огласувач
078/385-320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам