1 / 8
Mercedes-Benz Viano 2.2CDI 4x4 Ambiente
9.300 €
31.05.2020 14:31

Струга / Струга

Kombeto e vo top sostojba smenato maslo i filteri vo menjac i motor 4 novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Burim Domazeti
Потврден огласувач
070362296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам