1 / 4
ADAPTER (POLNAC) ZA HP LAPTOP, 18.5V/ 3.5A
800 МКД
31.05.2020 00:22

Гостивар / Гостивар

ADAPTER (POLNAC) ZA HP LAPTOP, 18.5V/ 3.5A
ORGINAL, so tri kontakti ( , - i igla vo sredina na џekot)

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Bujar
Потврден огласувач
070229353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам