1 / 1
KOSENJE NA TREVA,STRIZENJE OGRADA,ODRZUVANJE HIGIENA VO DVOR
1 МКД
13.04.2022 05:01

Битола / Битола

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Kosenje na treva,strizenje ogradi,odrzuvanje na dvorni povrshinii,kako i odrzuvanje na higiena vo dvornata povrshina.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075914153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам