1 / 3
Професионален кабел за звучници
1.600 МКД
04.12.2021 14:50

Аеродром / Скопје

Продавам 3 парчиња по 11 метра професионален кабел за звучници.
6x3mm

1 парче - 11 метра - 660 денари
2 парчиња - за 1200 денари
сите 3 парчиња за 1600 денари

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам