1 / 3
Se prodavam sporet na drva
5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 12:03

Штип / Штип

Se prodava sporet na drva

Soretot e malku koristen, se e ispravno

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
076480600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам