1 / 5
Нови патики Adidas бр43
2.200 МКД
Цената е фиксна
21.07.2021 16:27

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Бела

Продавам патики нови ,не ни одговара броjoт. Донесени од странство , многу лесни и комотни. КВАЛИТЕТНИ!!
бр. 078988255
079215611

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам