1 / 1
Pumpa Banana
600 €
11.03.2023 10:44

Ѓорче Петров / Скопје

Golema pumpa banana za kranovi,grajferi,kiperi itn.
Za 3,4,5 osovinski kamioni
Parker Sweden

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sss
Потврден огласувач
070245782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам