1 / 5
Se prodava plac i kuka vo centarot
1 €
30.03.2021 12:55

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

800 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

401 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

19 Brigada 20

Se prodava kukja vo centarot na gradot.
Raspolaga so 159 m2 stanbena povrsina,
572m2 zemjiste, 31m2 garaza i 27m2 podrum.
Vkupno okolu 800m2.
Kukata se naogja na ul. Ivo lola ribar do trafostanicata na evn.
Cena po dogovor.
Tel. 078/561/642

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Natasa
Потврден огласувач
078561642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам