Matiz Daewoo
450 €
Цената не е фиксна
31.05.2020 16:06

Берово / Берово

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

750 kw / 1020 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava kola za delovi Matiz Daewoo full oprema , so klima , servo , centralno zaklucuvanje itn...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vaska
Потврден огласувач
070563579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам