1 / 5
Vektra 2.0dizel
1.350 €
31.05.2020 17:20

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vektra
Потврден огласувач
070582849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам