1 / 5
Trofazen Saat,Uklopnik,Osiguraci "GANZ"
1 €
31.05.2020 18:39

Куманово / Куманово

KONTAKT - 078-844-735 !!!
Se prodava Trofazen Saat Ganz i uklopnik so osiguraci
380V- 3 Komada, 220V- 18Komada
Cena Po Dogovor

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
071792414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам