1 / 3
Se prodava Opel Corsa
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2020 13:00

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se Prodava Opel Corsa 1.2 kupena od prv gazda i mnogu zacuvana cena po dogovor

078410582
078209718

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076617050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам