1 / 6
Svinji!!!
130 МКД
Цената не е фиксна
30.08.2022 17:50

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat svinji od 100/120kg. Raneti so domasna hrana. ODLICEN KVALITET. Moze i zamena za zito

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Vojce
Потврден огласувач
071551611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам