1 / 1
Frizideri za sladoled
200 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 12:55

Струга / Струга

Se prodava frizider za sladoled vo odlichna sostojba:

200 € i 30 € metalen kapak


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
07171 6756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам