1 / 5
Plac na patot za Bardovci
1 €
13.07.2021 09:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3100 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se iznajmuva plac na 500 metri od glavniot pat prema bardovci.Placot e idealen za horti-kultura,stovariste i slicno.Site informacii na tel.070231344

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

GORAN
Потврден огласувач
072214205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам