1 / 4
PANASONIC KX-F130 FAKS ODLICEN
1.200 МКД
Цената е фиксна
13.06.2022 16:37

Аеродром / Скопје

FAKS PANASONIC KX F-130 PRV SOPSTVENIK VO ISPRAVNA SOSTOJBA KAKO NOV SO ORGINALEN POLNAC KAKO STO EKUPEN

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

.......
Потврден огласувач
071278318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам