1 / 2
Anlaser za Golf 4, Анласер за Голф 4 1.4 16v
500 МКД
Цената е фиксна
03.02.2022 13:08

Гостивар / Гостивар

Se prodava poloven repariran anlaser za golf 4 1.4 16v i toa ima repariran i nerepariran/polu-ispraven:

- Repariran anlaser original VALEO = 2500 mkd
- Nerepariran poloven anlaser VALEO = 500 mkd

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам