1 / 6
Lenovo YOGA -720 15 IKB - 4K touch ekran
670 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 20:10

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava poloven odlicno socuvan laptop so slednava konfiguracija:
4K Touch screen
CPU i7700 -HQ
GPU 1050 GTX
16 GB RAM
512 SSD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078250751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам