1 / 11
Mercedes b200 2006g
5.300 €
Цената не е фиксна
02.06.2020 00:21

Дојран / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e maximalno zacuvana
-registrirana do 16.04.2021
-automatic menjac
-servo kozen volan so audio komandi
-komandi za bord kompjuter
-abs, asr , esp , air bag
-klimatronik
-aluminiumski bandazi
-kompletno servisirana i ima smeneto ulije, rebrest kais itn..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078239888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам