1 / 12
BMW 730 Ld 2018
1 €
12.06.2022 12:09

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw 730 Ld xdrive 2018
Full oprema
Moze Zamena ...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

struga
Потврден огласувач
072775111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам