1 / 3
Се продава кауч
1 МКД
Цената не е фиксна
18.07.2021 17:02

Демир Хисар

Каучот е во добра состојба,со пуштање.
Цена поволна.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075880988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам