1 / 5
Mercedes Actros 2008g.i polu prikolka Kogel max 2008g.
2 €
Цената не е фиксна
05.08.2020 11:37

Струга / Струга

vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja
pominati 808000km

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075283262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам