Se bara plac za gradba
По Договор
02.06.2020 17:47

Карпош / Скопје

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se bara plac za gradba so min povrshina od 300 m2 vo reon Karpos ,Taftalidze,Kozle.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Александар
Потврден огласувач
070221389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам