1 / 1
Prodavam audio kaseti
3.000 МКД
27.07.2022 18:07

Кичево

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL )
078 209 464
Komplet 45 Normal kaseti Cenata e za komplet . Poedinecno e 100 den za kaseta .

Site audio kaseti za 50 EU
VHS 180 so snimeni Rok I Bluz concerti ….. 300 den
( barajte spisok )

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам