1 / 9
Fiat Tümosan 8085
13.000 €
13.300 €
17.06.2021 16:52

Свети Николе / Свети Николе

Traktorot e nov Fiat Tumosan
2000rabotni casa
2013godina

070 471 675
070 471 675
070 471 675

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
072604474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам