Logo

Se izdava trosoben stan vo Karpos 4

Број на оглас: 3608489 | Објавен на: 03.08.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 58 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Karpos 4

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava nov trosoben stan/prazen/ vo Karpos 4...komplet opremena kujna i klima.
Sloboden od 01.07.2020 godina.

Info...070 323057

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач