Prodavam zemja vo Drenovec Tetovo nad stadionot
По Договор
17.03.2023 11:43

Тетово / Тетово

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemja vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo.
2700m2
Mob. 070 335253

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ADC-Axius
Потврден огласувач
070 335253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам